Яким буде квітень у львівському театрі «Воскресіння»

  • 31.03.2023, 16:51
  • Пресслужба ЛМР
Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує глядачів у квітні на багато різноманітних вистав.

Репертуар на квітень

·                 «Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності»

Вистава з італійським шармом у стилі комедії дель арте.

У центрі сюжету – афера з фіктивним одруженням.

За сюжетом маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…

Показ цієї вистави у театрі «Воскресіння» буде 1 квітня о 18:00.

·                 «Поїзд зі Львова» Ярослава Федоришина

Вистава побудована на музиці Львова 20-40 років ХХ століття. У виставі звучить жива музика і живе виконання пісень акторами театру. Ностальгічні спогади двох старших людей про події, які відбувались в 20-40 роках у Львові. Ці спогади і світлі, оскільки вони були тоді молодими, і водночас гіркі, тому що їх торкнулась тоді війна і переселення на польські землі, а також в Сибір. Вистава – це потяг в минуле, яке дуже насичене активними подіями того часу, які виражені в жанрі зйомок німого фільму. Глядач почує чудові пісні того часу, побачить видовищні сцени, які насичені пластичними акторськими номерами.

Ця вистава відбудеться 2 квітня о 18:00.

·                 Комедія «Він, вона, вікно, покійник» Рея Куні

Зміст цієї п'єси дуже інтригуючий, і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем'єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом, усе те, за що ми любимо театр.

Переглянути комедію можна буде 6 та 8 квітня о 18:00.

·                 «Доньки-матері» Олександра Марданя

Детективна історія з присмаком одеського гумору.

Історія надзвичайно проста – багатий чоловік під час святкування Китайського Нового року замовляє собі вареники з вишнями та двох повій, але хоче, щоб це була мама і донька. А що з цього вийшло – запрошують приходити і дивитися.

Побачити виставу у театрі можна 9 квітня о 18:00.

·                 «Америка» Біляни Срблянович

Це сучасна п’єса про пошуки себе і своєї душі.

Вистава починається фінансовим падінням молодого нью-йоркського бізнесмена, яке він приховує. У центрі уваги перебуває руйнування усіх стосунків після того, як імператив успіху та грошей втрачає силу. П’єса показує справжню вартість цього фальшивого світу успішного життя, безжально демонструючи його приховані виразки.

Показ вистави відбудеться 22 квітня о 18:00.

·                 «Вечеря з дурнем» Франсіса Вебера

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «дурень»…

Французька комедія «Вечеря з дурнем» змусить глядача сміятись і водночас задуматись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава, не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію.

Це вистава про людяність. Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем. Гарний настрій гарантовано.

Побачити виставу на сцені театру можна 23 квітня о 18:00.

·                 «Іфігенія в Авліді» Евріпіда (адаптація театру Воскресіння)

Прекрасну Єлену вже викрали. Троянська війна почалася та грецькі війська не можуть відплисти з Авліди, бо нема вітру. Царю Агамемнону жрець пророкує перемогу у війні, лише за умови, що він пожертвує життям дочки Іфігенії. Влада чи людяність? Що вирішить Агамемнон: програти війну чи виграти, втративши дитину?

Герої давньогрецької міфології оживають в сучасному, цікавому, мистецькому, експериментальному трактуванні. Питання, які були актуальні 5 тисяч років тому — залишаються актуальними і сьогодні.

Вистава відбудеться 29 квітня о 18:00.

·               «Будинок без номера» за п'єсою Ярослава Федоришина

Будинок без номера хочуть знести, а в ньому є життя, різні долі. Цей будинок  сповнений символіки, пов’язаний з минулим. У ньому живе Жінка, Художник і Старий…

Це історія про любов та про цілісну особистість людини, про її внутрішній світ, про багатство людської душі, яке ми так часто губимо, кудись біжучи та поспішаючи, а варто лише зупинитись, щоб щось побачити. Життя одне і другого шансу немає. Тільки той, хто помер, не має завтра. Поки ми живем – є надія і змога все змінити. Об’єднання людей, любов та повага один до одного – це шлях до Перемоги.

Цю виставу можна побачити 30 квітня о 18:00.

Квитки на всі вистави можна придбати у касі театру «Воскресіння» та на сайті www.ticketclub.com.ua.