Мер Львова зустрівся з президентом Хорватії Коліндою Грабар-Китарович

  • 02.04.2023, 10:40
  • Ганна П’єх
Сьогодні Львівську мерію відвідала державний і політичний діяч, президент Хорватії 2015 - 2020 року Колінда Грабар-Кітарович. Мер Львова Андрій Садовий презентував гості проєкт будівництва Національного реабілітаційного центру UNBROKEN та розповів як сьогодні відбувається реабілітація українських ветеранів.

Фото - Роман Балук

Проєкт UNBROKEN – це справа мого життя, це те, над чим ми активно працюємо. На жаль, поранених є багато, і їх кількість зростає щодня. Необхідно будувати цілу інфраструктуру, щоб не лише лікувати, але й допомогти нашим воїнам повернутися до життя. Тому вибудовуємо цілу систему, яка має для цього працювати. Ця система передбачає реабілітацію – психологічну, через мистецтво, через спорт. Будемо виготовляти протези, адже є нагальна потреба в цьому. Необхідно подбати про жінок і дітей наших Героїв. Роботи багато. Тому різний досвід, різна допомога для нас дуже важливі», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Колінда Грабар-Кітарович відзначила важливість проєкту UNBROKEN, та наголосила на підтримці і співпраці з Україною та Львовом. За її словами, Львів зараз робить дуже круті речі. Натомість найбільша помилка їхнього уряду після війни була в тому, що ветеранам просто дали пенсію, а не займалися якісною реабілітацією на серйозному рівні.

«Я готова максимально допомогти, щоб Україна не повторила цю помилку», - додала Колінда Грабар-Кітарович.